درباره اعتراضات در انگلیس
we are all Mark

موضوعات

بایگانی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

نامه دانشجویان ایرانی به کاردار سفارت انگلیس برای حضور در تجمع

سرکار خانم جین مریوت

کاردار محترم سفارت انگلیس در تهران

همانگونه که جنابعالی مستحضرید در چند روز اخیر دولت انگلیس و شهرهای آن کشور شاهد نا آرامی های جدی و اعتراضات گسترده مردمی ناشی از نارضایتی های اجتماعی و اقتصادی بوده است که متاسفانه به بدترین شکل ممکن با سرکوب همه جانبه از طریق نیروهای پلیس و اخیرا ارتش کشور متبوع تان مواجه شده است.

اعتراضات مردمی انگلیس به خوبی عجز لیبرال دموکراسی از اداره جوامع را به رخ جهانیان کشید و ثابت کرد بر خلاف ظاهر سازی های صورت گرفته روح نظام های لیبرال دموکرات حتی دیکتاتور از نظام های پادشاهی منطقه می باشد تا جاییکه دولت انگلیس به خود اجازه داد حتی وحشیانه تر و پیشگام تر از دیکتاتور های خلیج فارس با سگ به جان معترضین در خیابانهای لندن و دیگر شهرهای انگلیس بیفتد و این همان چیزی بود که شما در نامه تان به مسئولان ایرانی آن را رفتار حرفه ای و استاندار پلیس لندن در مواجهه با اعتراضات مردمی خواندید.

شما شک نداشته باشید این سرکوب ها اگر در آسیا و شمال آفریقا مانع بیداری ملت ها شد حتما در انگلیس و راوپا هم خواهد شد و البته این رفتار حرفه ای و استاندارد دست آوردی نداشت به جز برجای گذاشتن ۵ کشته در ۵ روز که موجب تاثر تمامی آزادی خواهان جهان شد.

کاردار محترم سفارت انگلیس در تهران

ای کاش آن روزهایی که مالیات های مردم انگلیس را به بهانه مبارزه با تروریسم و ترویج دموکراسی به شکل توپ و موشک و گلوله بر سر مردم بیگناه عراق و افغانستان می ریختید و در اوج ریاضت های اقتصادی و نارضایتی های عمومی ناشی از سیاست های غلط اقتصادی آمریکا از ماهها قبل تدارک ازدواج های سلطنتی و بستگان جناب ملکه را می دادید که چیزی معادل بودجه کل چندین کشور برای مردم انگلیس هزینه اش بر می داشت به فکر این روزها و نارضایتی و مشکلات اجتماعی مردم انگلیس بودید تا ناچار نشوید اینگونه به کشتار بیگناهان کشورتان دست یازید.

اگرچه مدعیان دموکراسی و حقوق بشر بارها ثابت کرده اند هیچ اعتنایی به این مفاهیم از جمله حاکمیت انسانها بر سرنوشت و اراده خویش و حق تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع حکومت های شان ندارند و هنگام به خطر افتادن منافعشان حتی حاضرند آزادی انسانها که کلیدی ترین واژه ارج نهاده شده در حقوق بشر می باشد را قربانی مطامع دنیوی خویش کنند و با سگ به استقبال آزادی خواهی ملت هایشان در خیابانها بروند ولی دانشجویان ایرانی در اعتراض به سرکوب های اخیر کشور انگلیس روز یکشنبه مورخ راس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در برابر سفارت انگلیس درپایتخت تجمع خواهند نمود تا مراتب اعتراض شدیدشان را نسبت به بی اعتنایی به آزادی و حقوق بشر به گوش نمایندگان این کشور در ایران برسانند و از جنابعالی بعنوان نماینده قانونی دولت انگلیس در تهران خواستاریم برای پاسخگویی در رابطه با اتفاقات اخیر این کشور در این تجمع حضور بیابید.

شک نداریم به دلیل نا آشنایی مقامات کشورهای اروپایی با تحولات جهان بخصوص با انقلابی که حدود ۳۰ سال پیش در ایران رخ داده و سرنوشت بشریت را تغییر خواهد داد دیدار نماینده دولت انگلیس در تهران با دانشجویان انقلابی بیش از همه موجب آشنایی بیشتر این کشور با روح آزادیخواهی به معنای واقعی و موجبات خیر و برکت فراوان برای دولت انگلیس در جهت تحلیل بهتر قضایای جهانی خواهد شد.

یکبار دیگر لازم به ذکر است با شناختی که از دولتی که شما نماینده کنونی آن در خاک ایران هستید داریم و از آنجایی که شما بارها نگرانی تان را در مورد حقوق بشر با حمایت تمام قد از دیکتاتور های منطقه و با حملات وحشیانه به ملت های منطقه ابراز داشته اید بعید می دانیم از حضور در یک تجمع دانشجویی برای پاسخگویی به اقداماتتان امتناع فرمائید.

در پایان متن ۳۰ ماده ای اعلامیه جهانی حقوق بشر بعنوان هدیه ای از طرف دانشجویان ایرانی در ضمیمه نامه خدمتتان تقدیم می شود و امید است روزی فرا برسد که مدعیان حقوق بشر دست از اقدام های تبلیغی و ابزار گونه برداشته و پایبندی عملی شان را به این میثاق جهانی اعلام کنند.


{لازم به ذکر است، متن بیانیه حقوق بشر برایشان فکس شد!}

درباره وبلاگ

در نیمه مرداد 90 پلیس انگلیس در اقدامی وحشیانه و نژادپرستانه یک سیاه پوست به نام مارک داگان را به قتل رساند. و این بهانه ای شد برای فوران آتش خشم محرومین انگلیسی...

جستجو

لینکدونی

آخرین مطالب

نویسندگان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic