درباره اعتراضات در انگلیس
we are all Mark

موضوعات

بایگانی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

احتمال تکرار خشونتهای سال گذشته انگلیس

بسیاری از جوانان انگلیسی معتقدند ممکن است ناآرامی های تابستان گذشته در این کشور بار دیگر تکرار شود.
 
به گزارش الف به نقل از شبکه اسکای نیوز، در بحبوحه اولین سالگرد تیراندازی به سوی "مارک داگان" توسط پلیس انگلیس که عامل ٱغاز ناآرامی ها در لندن و چند شهر مهم انگلیس شد، از هر چهار شرکت کننده در یک نظرسنجی در انگلیس معتقدند که ممکن است خشونتهای بیشتری تابستان سال جاری این کشور را فرا بگیرد. 
 
حدود 36.6 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی معتقدند که ملالت و خستگی از اوضاع در میان جوانان انگلیس عامل این ناآرامی بود و ممکن است این عامل بار دیگر عامل خشونتها در انگلیس شود. حدود 20.4 درصد از شرکت کنندگان نیز در مورد آینده شان نگران هستند.
 
در میان کسانی که پیش بینی کردند ممکن است خشونت و ناآرامی ها در انگلیس بار دیگر رخ دهد، دلیل اصلی پیش بینی آنها این بوده که بسیاری از جوانان معتقدند شانس یافتن شغل برای آنها نه بهتر شده و یا حتی بدتر شده است.
 
در انگلیس همچنان 1.1 میلیون جوان بین 16 تا 24 سال بیکار هستند. بیش از 37 درصد از جوانان انگلیسی بر این باورند که دولت لندن اقدامات کافی برای بررسی نیازهای نسل جوان این کشور انجام نداده است. همین آمار نیز معتقدند فاصله میان ثروتمندان و فقرا یا بیشتر شده و یا تغییری نکرده است.
 
در این نظرسنجی بیش از 13 درصد پلیس انگلیس را عامل خشونتهای سال گذشته معرفی کرده اند و دوم سوم از جوانان پلیس انگلیس را نژاد پرست می بینند.
 

درباره وبلاگ

در نیمه مرداد 90 پلیس انگلیس در اقدامی وحشیانه و نژادپرستانه یک سیاه پوست به نام مارک داگان را به قتل رساند. و این بهانه ای شد برای فوران آتش خشم محرومین انگلیسی...

جستجو

لینکدونی

آخرین مطالب

نویسندگان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic